Hejco tehas asub Rootsis. Iga pisemgi detail on iga Hejco toote puhul peensuseni läbi mõeldud ja viimistletud. Hejco tööriided kestavad tõeliselt kaua. Kõik Hejco rõivad peavad kannatama vähemalt 60-kraadist pesu. Enamust võib pesta väga kõrgetel temperatuuridel. Need kunagi ei anna värvi ega tõmbu kokku.

Viimastel aastatel pöörab Hejco erilist tähelepanu tööriiete kaasaegsemateks disainimisele. See tähendab nooruslikku väljanägemist, mugavust ja uusi hingavaid materjale. Hejco toodete hulgas on mitmeid helkivast kangast klantsiga tooteid, milles kandja näeb välja alati särav ja esinduslik.

Hejco tehas uuendab oma tootevalikut iga aasta alguses. Uus kataloog ilmub juba jaanuaris. Kohe jaanuaris uuendame me ka näidiste valikut oma esindussalongis Tallinnas. Näidiseid on võimalik tellida üle Eesti. Saab kutsuda ka meie müügiesindaja külla. Koostöös Hejco Rootsi tehasega saame pakkuda suuremate tellimuste puhul erihindu.

Hejco on juba üle 60-ne aasta disaininud, arendanud ja tootnud tööriideid. Hejco rajati 1954 aastal väikeses Hyssna külas, keset Rootsi tekstiilitööstuse sünnikohta. Hejco spetsialiseerus vaid valitud ametialade esindajatele. Ennekõike hambaarstidele. Rõivaid arstidele on valmistatud juba firma sünnist alates. Hiljem äri laienedes lisandusid ka kollektsioonid testele ametialade esindajatele iluteeninduse, teeninduse ja horeca sektoris. Firma loomisel pandi põhirõhk kvaliteedile, disainile ja õmblusoskustele. Need kolm märksõna iseloomustavad Hejcot tänaseni.

Meie ettevõtte poolt on Hejco olnud Eestis esindatud alates aastast 2006.

Tutvu Hejco digitaalse kataloogiga siin.