Me alustasime 2006. aastal Hejco kõrgkvaliteediliste töörõivastega Rootsist. Mõned aastad hiljem algas koostöö Saksamaa tehasega, kus toodetakse töörõivaid meditsiini sektorile Clinic Dress nime all ja horeca-sektorile Profi Dress alt. Koostöö Martinsoni tehasega Rootsis algas aastal 2019. Martinson valmistab töörõivad meditsiini sektorile tellimuste alusel.

Alates 2022 aasta lõpust valis Velilla Group Hispaaniast meid, Tomax OÜ, oma partneriks. Meil on au esindada nende kaubamärke Eestis. Velilla Group on rohkem kui 70-aastase tekstiilitööstuse kogemusega Hispaania ettevõte. Peamiselt on nad spetsialiseerunud tööriietele, kuid valikus on ka kingi ning vabaaja- ja reklaamrõivaid. Laias valikus kvaliteetseid, hea hinnaga töörõivaid pakutakse läbi kolme suure rahvusvahelise kaubamärgi: Velilla, VPro ja Mukua.

Kõik meie kaubamärgid on edukalt esindatud Skandinaavia ja Euroopa turul.

Meie ettevõtte missiooniks on teha oma klientide igapäevane elu kergemaks läbi positiivse emotsiooni. See ka alati õnnestub! Tegeleme oma toodetega suure rõõmuga, sest kuuleme ikka ja jälle kui head on meie rõivaste materjalid ning kui mugavad neid on tööd tehes kanda.

Me hoolime neist, kes hoolivad teistest!

Meie ettevõttel on mitmeid koostööpartnereid. Aga igapäevaselt oleme Sinu jaoks olemas neljakesi:

Marian
klienditugi ja turundus

Ellys
kliendikülastused (Põhja-Eesti), müük, hanked

Anne
kliendikülastused (Lõuna-Eesti), müük

Helen
turundus ja arendus

Meil on kogemusi teenindada nii väiksemaid ettevõtmisi, kui suuremaid asutusi ja haiglaid, kus töötajaid rohkem. Teeme pakkumisi just Teie ettevõttele sobivatele toodetele ning koostöös tehastega saame pakkuda  suuremate tellimuste puhul erihindu.